Co děláte s tím co naklikáte? Těžení v Cloudu

těžení v cloudu

Co děláte s tím co naklikáte? Těžení v Cloudu

Kdo se alespoň trošku zajímá nejen o Bitcoin, ale i o jiné kryptoměny, nebo prostě kliká klikačky, posílá si je na peněženku a čeká až bude mít tolik Btc, aby se mu vyplatilo si je směnit na dolary nebo na koruny (což je už složitější proces) asi trápí otázka, co s tak malým množstvím Btc dělat jiného, než je nechat ležet ladem na on-line peněžence.

Je pár možností, jak to vyřešit, ale pro obyčejného smrtelníka, který není finančním analytikem nebo odborníkem v daném oboru, to není zrovna procházka růžovým sadem.  Vyznat se v těžení, ať už soukromém na vlastních strojích, nebo v cloudu, chce trochu umění.  Pojďme se na to zjednodušeně podívat. Jaká je teď vhodná varianta podle CZ Bitcoin?

Nechci investovat žádné peníze z vlastního rozpočtu do koupi BTC přes směnárnu. Klikám pár klikaček třeba 20.Na každé mám v průměru 10 referálů střídavě klikajících. Chodí mi na Xapo 0.01 BTC týdně.

Můžu si je poslat na Eobot, kde  můžu těžit tu měnu která je zrovna nejvýhodnější, kupovat GHS a kontrakty třeba na pár hodin nebo dní a profitovat a zvyšovat svoje množství BTC. Aktuálně,  protože se těžení v cloudu moc nevyplácí byl Eobot flexibilní a přidal faucet, kde můžete vyhrát to co zrovna těžíte jednou za 24 hodin. Cryptoměny i gigahashe a taky kontrakty, třeba 24 hodin 50 GHS. Jasně, no není to majlant, ale korunka ke korunce, BTC k BTC a jsme milionáři :). Na Eobot se da výhodně momentálně těžit, ale ne obchodovat.

Obchodovat s GHS se da na Scrypt.cc. Dříve se jim moc nechtělo vyplácet, ale teď vše běží jako po másle.

Tak jo 🙂 , snad se nám brzy sníží obtížnost těžení, a zvýší cena BTC, ať můžem naplno frčet a shromažďovat Bitcoiníky.

Upřednostňujete jiný plán a nebo “Co děláte s tím co naklikáte”?

Napište nám své postřehy a postupy, rádi vyzkoušíme 🙂 .

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?