Jak na BitLendingClub

BitLandingClub

BitLendingClub

V posledních třech článcích jsme se věnovali platformě BTC Jam. Internetové službě poskytující úvěry v Btc a také small business investment loans.

Dnes bych se ráda zmínila o další službě, která v jádru poskytuje tytéž služby, avšak dle mého názoru v mnohem přehlednější a pro uživatele přívětivější formě.

bitlendingclubBitLendingClub je stránka, kde si můžete půjčit a investovat do mikro úvěrů, a docela slušně si rozšířit své investiční portfolio. Každý investor má jiný model jak rozděluje své investice. Jestli investuje krátkodobě či dlouhodobě, do jednoho či do více projektů atd.

Z pohledu investora BitLendingClub nabízí zajímavější úroky, větší variabilitu, detailnější profil žadatele o půjčku.

Z pohledu žadatele nám nabídne snadnější získání úvěru, jelikož si úroky klient určuje vlastně sám a záleží na investorovi, jestli je akceptuje či ne. Může si prakticky vybírat jak investor tak půjčující.

Pokud chcete být v zisku na BitLendingClub jako investor, musíte své investice rozdělit do vícero až 100 projektů a nabídnout zajímavý úrok, který žadatel akceptuje a hlavně bude schopen splácet ( čím nižší, tím vyšší pravděpodobnost splacení úvěru).

Dále nás zajímá především rating , historie a investiční záměr žadatele  ( vybíráme v zásadě ty, kteří neslibují nesplnitelné). Vše je potřeba dobře rozvážit a zanalyzovat. Jasně , zabere to více času a přemýšlení ale  určitě se nám to později vyplatí. Na BTC Jam můžeme neplatiče prodat, BitLendingClub tuto možnost zatím nenabízí, malou náhradou může být možnost vyššího úroku :).

Nesmíme také zapomenout, že dobrý investor roste,  jen když své zisky zpět reinvestuje

Hodně štěstí při investování i půjčování. Kde jinde si můžete vyzkoušet investovat již od 0,0001 a půjčovat tak jednoduše.    WE LOVE BITCOIN

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?