Kurz Bitcoinu a Co je Bitcoin

kurz bitcoinu

Co je Bitcoin

Bitcoin je platební systém budoucnosti. Transakce zasílání a přijímání Bitcoinu trvá od 10 do 60min. Ze své virtuální peněženky zasíláte platbu za zcela minimální poplatek, a přijímáte bez poplatku. Cena Bitcoinu závisí na tom jaký je kurz bitcoinu vůči dolaru a jiným měnám. zdroj Wikipedie

 

Nemáte virtuální bitcoinovou peněženku? Doporučujeme Coinbase

Příklad:

Potřebujete poslat částku 1081,- Kc bratrovi do Chile, což je při kurzu 235 dolarů za 1Btc, 0.2 Btc. Za tuto transakci zaplatíte poplatek 0.0001Btc což je 0.235 dolarů. Peníze má do 30 min. po celém světě, tedy i v Chile existuje služba Local Bitcoin, která mu smění Btc zpět na měnu kterou potřebuje. Příklad je samozřejmě aktuální vzhledem k tomu , jaký je právě kurz bitcoinu

Představme si , že budeme:

Mít v mobilu peněženku, zaplatíme na pumpě benzin přímo v Btc, nebude se už přepočítávat na dolar, nebudeme potřebovat žádné prostředníky, banku ani Western Union. Tím se stanou  Btc a kryptoměny  nejlevnějším a nejrychlejším  způsobem převodu peněz.

Blockchain

Nejunikátnější na Btc je technologie Blockchain, což je virtuální účetní kniha, která je transparentní na milionu počítačích, a do které se zapisují veškeré transakce Btc.

Bitcoin není jediný

Bitcoin není jediná virtuální měna. Na  Blockchainu je založeno i několik dalších kryptoměn, které přidávají k této technologii specifické funkce , a lze je využívat i k jiným účelům ,než je převod peněz. 

Co vše můžeme dnes s Bitcoinem dělat?

Malé částky můžeme získat na stránkách nabízející bitcoiny zdarma. Dále si třeba bitcoiny natěžíme na některých  cloudových  serverech. Další možnost je, si Bitcoiny koupit přes platební kartu.

Bitcoinem si dnes zaplatíme hosting, zahrajem si v casinu, investujeme do půjček, investujeme do drahých kovů atd. Možností každým dnem na internetu pribývá, je jen otázkou času, kdy se Bitcoinem bude platit prostě všude. O dalších službách za Bitcoin a kurzu Bitcoinu, informujeme průběžně na našich stránkách.

 

 

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?