Návod BTCJAM – Jak být Bitcoinový investor a vydělávat

Půjčky

Návod BTCjam – Jak být Bitcoinový investor a vydělávat

V tomhle článku budeme mluvit o tom, jak si poslat Bitcoiny, jak investovat a o dalších krocích na BTC Jam z pohledu investora. Takže už máme účet, už jsme si ověřily identitu a nacházíme se v bodě investování.

Návod BTCJAM - Jak být Bitcoinový investor a vydělávatNež začneme, na obrázku nad námi vidíme okno, které nás zve k investování a dává nám pár rad do začátku.

Na výběr nám dává 2 typy investic: přímo do projektu a přes balíček investic. O tom však později. Nyní se podíváme jak vložit bitcoiny na náš BTCJam účet abychom mohli začít investovat.

Vklad:
V hlavním panelu, v pravé prostřední části je čtvereček s naší balancí, a možností vidět transakce ,nebo vybrat nebo doplnit balanci.

Možnosti jsou jasné. V tomhle případě budeme vkládat, takže klikneme na potřebný čtvereček a vyjede nám tahle stránka:Návod BTCJAM - Jak být Bitcoinový investor a vydělávatVšechno je velice jednoduché, pokud máme online peněženku můžeme to udělat přes ni a pokud ne tak přes  jinou, kopírováním adresy. Hned po uskutečnění vkladu se peníze objeví na účtě.

Investice:
Tady už je nezbytné vybírat správné projekty a investice. Na obrázku nám nabízejí výběr mezi dvěma typy investic, investování do konkrétního projektu nebo do celého balíku investic. O balíčcích investic si řekneme později. Také nám nabízí řadu rad a tipů.Návod BTCJAM - Jak být Bitcoinový investor a vydělávatPlatforma, společně s úvěrovým ratingem dělá spoustu práce tím že pokud člověk chce mít dobrou kvalifikaci a reputaci, donutí ho nejenom se identifikovat, ale taky propojit své sociální sítě, bankovní účty, plat atd. O tomto jsme psali v části vyhrazené pro lidi kteří si chtějí půjčit, zde.

Díky těmto informacím se může investor dozvědět informace nejen o projektu, ale i o autorovi. Je to důvěryhodná osoba? Má dobrou reputaci? Dělal už v minulosti nějaký projekt? Byly sním nebo s platbami nějaké problémy? Nemá tento projekt nějak moc dobré výplaty? Je důvěrhodný? Je totiž možné že pouze přehání profit kvůli dosažení pozornosti, nebo je to ten tip člověka který kvůli důvěře již absolvoval malé projekty a nyní žádá o 30 BTC.

Druhou neméně důležitou radou je, diverzifikovat zdroje! Je to princip který platí pro všechny investice. Pokud rozdělíme naše zdroje do spousty projektů zmenšíme riziko, takže nás jeden neplatící nepřivede do záporných čísel. Takže si dobře rozmyslete ,do kterých projektů chcete investovat.Návod BTCJAM - Jak být Bitcoinový investor a vydělávat

Jsem INVESTOR

To první co potřebujeme je, poznat projekty, které potřebují být financovány. Není to lehké, je již zde více než 300 žadatelů. Od člověka, který chce 0.2 na srovnání dluhu ,až po člověka který chce 30 BTC na koupi nového auta. Pro navigování se v listu žadatelů máme k dispozici spoustu filtrů.

Na levé straně máme nabídku filtrů, od reputace a úvěrové kvalifikace až po různé typy půjček. V centrupotoj jednotlivé  půjčky a nějaké info. Mohou být také seřazeny podle parametru ,které najdeme výše. Pro hledání konkrétního projektu tu máme vyhledávač.investorJakmile nalezneme půjčku, která je pro nás zajímavá, klikneme na ni a vyjede nám karta půjčky  s dostupnými údaji, plus samozřejmě tlačítko “Investovat”. Spolu s kompletními daty, a informacemi o osobě, která ho založila plus kdo ještě do něj investoval, komentáře ostatních investorů, se rozhodneme jestli je hoden naší investice nebo ne. Klikneme tedy na tlačítko “Investovat”.investorObjeví se nám okno, které nám ukazuje kolik vyděláte, kolik zbývá na kompletní financování, a políčkem na vyplnění kolik chceme investovat. Po vyplnění se znás stávají plnohodnotní investoři. Tuto operaci opakujeme kolikrát chceme.

Kontrolní panel:

Na hlavním panelu máme několik možností, jak jsme již viděli v minulém tutoriálu jak si půjčit. Jedna znich je “Investice”, a pokud na ni klikneme otevře se nám tohle okno.investorZde disponujeme spoustou relativních dat o našich investicích jako výplaty, již realizované investice, kolik jsem již obdržely do x času, investice aktivní a které ještě nejsou plně financované. Plně nefinancované investice je taková, která ještě od investorů neobdržela 100% požadované částky. Ty půjčky které nejsou po vypršení lhůty 100% financované neplatí, tudíž jsou investice vráceny okamžitě investorům.investorV dolní části nalezneme informace o všech našich investicích, půjčkách, kolik jsme si nechali půjčit a kolik jsme již investovali, kolik jsme již obdrželi, jaké jsou stavy plateb, kolik zbývá a v jaké měně, Bitcoinech nebo nějaké jiné měně, která je k dispozici přes Coindesk.

Nyní již zbývá popsat jen “noty”. Když investujeme do projektu můžeme vytvořit balíček našich investic a nabídnout je na trhu za jiný typ úvěru, tento proces se nazývá “noty”. Tak jak můžeme vystavit naše balíčky, tak můžeme koupit i balíčky jiných. Avšak tím předáváme část dluhu na sebe.investorJeště tu máme kartu “Statistika”. Statistika nám ukazuje globální data BTCJam, investice, půjčky rozdělené podle zemí, kategorií, datumu vrácení investice atd..investorA nakonec tu máme okno s názvem “Platby”. Toto okno nám slouží jako kalendář plateb. Platby, pokud si chceme půjčit a Výplaty pokud investujeme. Samozřejmě můžeme být i investor i půjčující v ten samý čas.

investorV  tomto kalendáři se zaplacené platby označují zeleně, čekající šedě a prošlé červeně. Takto to máme mnohem lépe přehledné a vizuální.

ZÁVĚR

Doufám ,že vám tento návod aspoň trochu pomůžestát se best investor na BTCJam. Je to opravdu skvělá platforma pro investment a dělá z investování radost. Je to zcela jednoduché a zdarma. Skvělý způsob, jak investovat naše Bitcoiny a profitovat. Avšak musíme si stanovit zlatá pravidla a vždy snížit rizika, co to jen jde.

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?