Návod jak si půjčit na BTCJAM.COM – Část 2

Tutoriál BTCJAM

Od založení účtu až k půjčce

V tomto návodu si popíšeme krok po kroku, jak vytvořit účet na BTCjam od registrace na stránce, k ověřování a referencím, které vám pomohou zvýšit reputaci nezbytnou k tomu, aby investoři měli větší důvěru ve Váš projekt.

ČÁST PRVNÍ ZDE

ÚVĚROVÝ RATING

Kliknutím na možnost “Credit Rating”, stavební článek celého systému, v submenu se nám objeví stránka jako tato, spolu s naší aktuální kvalifikací (ratingem) a možnostmi:
Návod jak si půjčit na BTCJAM - Část 2Rating neboli kvalifikace je v bodech a písmenech, od E+ až po A, E je nejmenší a nejhorší kvalifikace (0-30 bodů, červená), D (30-55 bodů, oranžová), C (55-75 bodů, zelená), B (75-85 bodů, jasná modrá) a končíme v té nejvyšší a nejlepší kvalifikaci, tudíž A (85-100 bodů, tmavě modrá). Tato kvalifikace spolu s reputací a referencemi ,ukazuje ostatním a systému “kdo jsi”, a jsou tvou prezentační kartou, kdykoliv si budeš chtít půjčit nebo investovat.

První co potřebuješ udělat je ověřit identitu a bydliště, stejně jako propojit tvé sociální sítě a pokud máš, tak i účet Ebay, Paypal, Coinbase a Localbitcoins. Je potřeba zmínit ,že pokud nemáš účet na Paypal tak už ti nepomůže si ho vytvořit protože systém bere informace aspoň tři měsíce staré.

V tomto návodu budeme pouze mluvit o tom jak ověřit identitu a bydliště, což ti změní kvalifikaci na D a již ti umožní si půjčit. Poté si můžeš přidat například bankovní informace, výplaty, účty, peněženky, telefon, reference, atd… prostě to zlepší tvou kvalifikaci.

Klikneme na “Ověřit identitu” a po oznámení, že data musí být pravdivá ,nás vezmou na tuto stránku:
Návod jak si půjčit na BTCJAM - Část 2Na obrázku není vidět celá, v té části co chybí nám oznamují že dokumenty ověří do dvou pracovních dní. Dále datum narození, pohlaví, tip a číslo dokumentu které odesíláme a tři nezbytné obrázky, zepředu i zezadu vyfocený daný člověk s pasem v ruce a viditelnou hlavou. Odešleme a status se změní na “Ověřujeme”.

S ověřením bydliště je to stejné. Formulář vypadá takto:

Návod jak si půjčit na BTCJAM - Část 2Žádná věda, vyplníme příšlušná políčka a odešleme dokumenty. Fakturu telefonu, prostě to samé jako když normálně ověřujeme adresu.

Je potřeba zmínit že jakmile je identita a bydliště ověřeno, okamžite obdržíme značku D a můžeme si půjčit.

Návod jak si půjčit na BTCJAM - Část 2PŮJČKA

Vytvořit požádání o půjčku na BTCJam je extrémně lehké, ale co už není tak lehké, je sehnat někoho kdo vám půjčí. Připomínám že ti co vám můžou půjčit jsou soukromí investoři a tvé jediné eso v rukávu je tvá rating karta, reputace, ověřené účty, tvé předešlé projekty a hlavně také jaké úroky nabízíš.

 

V současné době je na BTCJam okolo 330 žádostí o půjčku a mnoho znich je opravdu pestrých. Od člověka který chce 0,2 Bitcoinu k zaplacení dluhu až k někomu, který chce 40 Bitcoinů ke koupi auta. Spousta půjček je vyhrazena pro podnikání v bitcoin těžení a některé jsou ale opravdu zajímavé, buď jako možnost k investování nebo jako nápad. Mezi všemi žádajícími, si investoři vybírají do kterých investovat a musíme dávat pozor na to, že pokud do 14 dní nenasbíráme investice v hodnotě 70% projektu, půjčka se anuluje a peníze se vrátí investorům! Takže neházet hned 10 Bitcoinové limity ,ale začít od píky 🙂

Tady je příklad žádosti o půjčku:

Návod jak si půjčit na BTCJAM - Část 2

ČÁST TŘETÍ POKRAČUJTE ZDE

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?