Návod jak získat půjčku na BTCJAM.COM – Část 3

Žádáme o půjčku(apply for a business loan)

To uděláme tak, že klikneme na zelené tlačítko “Získat Půjčku” v horní části stránky. To nás přenese na tuto stránku:

BTCJam

V části, která na obrázku není vidět, je pouze zobrazeno datum vypršení projektu, jazyk a náhledový obrázek. Na pravé straně je kalkulačka výplat, která po vyplnění datumů ukáže,  kolik výplat dostanou investoři, s jakým profitem a kolik  dostanou celkem.
BTCJamFormulář je opravdu jednoduchý, Název Půjčky, důvod nebo s jakým cílem si půjčujete (Přes dovolenou, podnikání, placení dluhů až k přestavění domu máme hromadu možností), v jaké měně požadujeme půjčku, jestli bitcoin nebo jinou měnu, kolik a za jak dlouho to hodláme splatit, 7 dní nebo za rok (Což nám určí kótu a tip úroku), cyklus placení, týdně, mesíčně nebo dokonce denně, popis půjčky a to je vše. V okně nějaké konkrétní půjčky můžeme vidět také formulář k investování a nebo komentáře.

Také můžeme zviditelnit svou půjčku na Btc jam, sdílením na sociálních sítích.

Vím, že získat investici není jednoduché. Je tam spousta jiných projektů, investoři nechtějí ztrácet peníze a volí radši bez rizikové, rychlé, nejlepší projekty a nejlogičtejší z pohledu risk-profit-čas. Je nejdůležitější získat maximální a nejlepší Úvěrový rating jaký zvládneme a také dobrou reputaci. Je nejlepší začít s malým množstvím, platit na čas a krůček po krůčku budovat jméno.

BTCJam mi přijde jako dobrý nápad a skvělá přiležitost, jak pro podnikatelský úvěr- business loans , tak pro lidi kteří potřebují půjčit ,a z toho nebo onoho důvodu nechtějí vstoupit do bankovních kruhů. Komise nejsou malé ,ale taky nejsou nijak závratné, je to globální a P2P systém.

Co chtíc víc?

V dalším návodu si ukážeme BTCJam z pohledu investora.

Hodně štěstí

 

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?