Podrobný návod BTCJAM.COM- Část 1

Tutoriál BTCJAM

Od založení účtu až k půjčce

loans for business

V tomto návodu si popíšeme krok po kroku ,jak vytvořit účet na BTCjam od registrace na stránce k ověřování a referencím, které vám pomohou zvýšit reputaci nezbytnou k tomu, aby investoři měli větší důvěru ve Váš projekt.

Na hlavní stránce je roll, který má v horní části menu, s možnostmi “Přihlásit se” a “Registrovat se”. Vypadá takto:

Podrobný návod btcjam - Část 1Dále dva velké obdelníky: Ten nalevo zobrazuje výhody pro investory a ten na pravé straně zobrazuje výhody pro ty co si chtějí půjčit. Dolní část nám nabízí příklady investicí, naučná videa a ve finální části doplňující informace. Je to skvělý a velmi přehledný web, navigujeme se i bez potřeby registrace. Finální část dobře zpracovaná a informace dobře seřazené.

Podrobný návod btcjam - Část 1REGISTRACE

Klinutím na tlačítko “Registrace” v horním menu, se nám otevře uvítací stránka se spoustou uvítacích frází které nás zvou k registraci a okamžitému investování a půjčování. Nabízí nám dvě možnosti jak se zaregistrovat: Přes Facebook nebo přes email a heslo.

Podrobný návod btcjam - Část 1Zadáním emailu a hesla nás okamžitě odešlou na naši emailovou stránku aby jsme si email ověřily podle jejich instrukcí, čož není nic jiného než kliknutí na link v emailu a přenesení se zpátky na jejich stránku se zprávou “Váš email byl úspěšně ověřen”. Kliknutím na další link nás uvítá výběr nejlepších investicí a půjček. Vrácením na ověrovací stránku přes link se vám objeví:

Podrobný návod btcjam - Část 1Je to hlavní panel. Nahoře v modrém menu vidíme naši balanci v Bitcoinech a USD, dále možnost “Více” nám otevře nabídku se spoustou možností jako: “Úvěrový rating” , “Statistiky”, “Jak si půjčit”, “Jak investovat”, “FAQ”, atd… dále jméno uživatele s další lištou možností jako: “Nastavení”, “Hlavní panel”, “Odhlásit se”. V “Nastavení” můžeme změnit naše jméno, oznámení a další parametry.

Pod hlavním menu je submenu v bílém pozadí a modře popsané. Zde je na výběr “Panel” to jest tam kde se nacházíme teď, dále “Úvěrový rating”, o která si povíme později, vaše “Reputace, “Investice”, “Půjčky”, “Platby”, “Referálové” a “Reference”. V tomto návodu se budeme více soustředit na úvěrový rating a reputaci, takže dojdeme až k bodu kdy si budeme moct půjčit. Ostatní si ukážem v dalších tutoriálech.Podrobný návod btcjam - Část 1

OVĚŘOVÁNÍ

Zbytek stránky obsahuje na levé straně, našeho usera, spolu s jeho fanoušky a nebo čí je fanoušek, pod tím kroky jak si vylepšit úvěrový rating. V centru stránky máme půjčky, novinky a na pravé straně naše výplata, s možností doplnění nebo odeslání balance, a náš výplatní kalendář. Pokud trošku sjedeme dolů objeví se nám na levé straně informace “Jak pozvat přátele nebo jak získat referála” a naše reputace s možností požádat o referenci.

[sam id=”2″ codes=”true”]Logicky se jedná o systém založený na reputaci a zvláštním algoritmu úvěrového ratingu. Od ověření identity, bydliště až k ověření bankovního účtu, účtu kreditní karty atd. zde však musím dodat že BTCJam algoritmus má několik novinek. Proto abychom si mohli nechat půjčit je pouze nezbytné ověřit email(to už jsme udělali), identitu a adresu. Vše ostatní je už jen “na okrasu” vašeho projektu a pro sehnání co nejvíce investorů.

Další novinka je že BTCJam sdružuje vaše sociální sítě jako Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+ stejně jako vaše účty Paypal, Ebay, Coinbase nebo Localbitcoins aby, na základě vašeho statusu a reputace na všech těchto stránkách, přičetl nebo odečetl body vašemu úvěrovému ratingu a můžete např. také žádat o podnikatelský úvěr tzv.business loans.

Úplná novinka a hodně velká pomoc. Pokračování zde…. 2 část.

 

 

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?