Status.im, je Ethereum Mobilní klient v Alpha verzi.

Ethereum

Status.im je Ethereum klient pro Android & iOS. Spuštění alfa verze si klade za cíl poskytnout vývojářům pohled na interakci decentralizovaných aplikací (DApps) v open source rozhraní.

Status.im obsahuje messenger a Dapp prohlížeč – umožňuje uživatelům přístup k decentralizovaným aplikací spolu s posílání šifrovaných zpráv, inteligentní smluv a digitální měna navzájem pomocí decentralizovaných protokolů Ethereum.

status.im_1

Messenger jako platforma je již osvědčený model na mnoha trzích, ale Status je snad první decentralizovaný, na blockchain bázi.

“V našich očích Status poskytuje jasnou cestu k Ethereum uživatelského přijetí ve významném globálním měřítku, zatímco zůstane dostatečně flexibilní,” řekl spoluzakladatel Carl Bennetts, “Věříme, že Ethereum a blockchain technologie má potenciál změnit základní aspekty toho, jak funguje společnost, pokud bude Status malou součástí tohoto přerodu společnosti, budu velmi šťastný.”

 

Status

Je mnohem více než Ethereum peněženka, Status.im je messenger, Dapp prohlížeč a open source projekt, jejímž posláním je usnadnit přechod do více otevřeného internetu a finančního systému prostřednictvím nového paradigmatu Ethereum. Zachovává naše kolektivní práva člověka na soukromí, zmírňují riziko cenzury, a podporu obchodu transparentním a otevřeným způsobem, Status.im je o budování komunity, kde je každý vítán!

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

 

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2012 - 2017 Czbitcoin.com

Log in with your credentials

Forgot your details?